הדברה ירוקה

עבודות מזיקים

Home  >>  עבודות מזיקים

השיחות האחרונות סביב עבודות הרכבת הקלה בתל אביב, העלו שלל גורמים מהם עלולים לסבול התושבים באזורים של אתרי הבנייה. תושבי האזורים הללו עלולים לסבול מרעש, פקקי תנועה אדירים, אבק שימצא בכמויות גדולות באוויר, נזק לעסקים הנמצאים על תוואי הרכבת העתידית וממכרסמים ומזיקים שונים שאולי. מדאיגים את התושבים יותר מכל.

הפחד של התושבים מפני המכרסמים שיעלו על פני הקרקע ויציפו את בתיהם מבוסס על דעותיהם של מומחים לדבר הטוענים שכך יהיה. יש לציין שכאשר נבנתה הרכבת הקלה בירושלים, המדבירים הירושלמים לא נתקלו בגל “מכרסמים וחולדות” אשר הציפו את העיר. ייתכן והדבר קשור לאקלים השורר בעיר וכן לתוואי הטופוגרפי שלה.

היכולת של תושבי תל אביב להתמודד עם המזיקים השונים העתידים לכבוש את העיר, לפי אותם מומחים, מתחילה במניעה. מדבירים מירושלים ומתל אביב, בעלי ניסיון רב בתחום ההדברה הירוקה, ממליצים לנסות ולזהות את המקומות מהם עלולים להיכנס אותם מזיקים ולסתום אותם הרמטית, כך שהמזיקים לא יוכלו לעבור דרכם. דרך נוספת לבצע פעולות מנע לאותם מזיקים, היא לאתר מקומות בבית, העלולים לשמש כמקומות מסתור לאותם מזיקים. במקומות המסתור הללו יש לבצע שינויים שיהפכו אותם ללא נוחים למכרסמים.

במקרה קיצון, בו גיליתם חדירה של מכרסמים לביתכם, יש לנסות לתפוס אותם באמצעות מלכודות שונות. והיה ואינכם מצליחים בכך, הזמינו איש מקצוע שיסייע לכם בלכידת אותם מזיקים. הניסיון הרב של המדבירים הירושלמים והתל אביבים כאחד, יהפוך את תפיסת המכרסמים לדבר פשוט וקל.

עבודות הרכבת הקלה לא חייבות לכלול את כניסתם של מזיקים לביתכם. הזמינו עוד היום מדביר מוסמך שיסייע בידכם למנוע את כניסתם של המכרסמים וכך תשמרו על רמת איכות חייכם במהלך העבודות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *