הדברה ירוקה

להיות מדביר מקצועי ולעשות מזה כסף

Home  >>  לימודי הדברה  >>  להיות מדביר מקצועי ולעשות מזה כסף

להיות מדביר מקצועי ולעשות מזה כסף

On ינואר 24, 2019, Posted by , In לימודי הדברה, With No Comments

אם החלום שלכם הוא להיות מדביר מקצועי ועל הדרך לעשות מכך כסף הרווחתם בגדול. באמצעות קורס של 3 חודשים תוכלו להיות מדבירים מקצועיים ולעסוק במקצוע שאתם כה אוהבים ועל הדרך לעשות מזה כסף. אז אם אתם רוצים מקצוע שתוך 3 חודשים יביא לכם כסף אתם חייבים להמשיך לקרוא את הפוסט הבא.

מהי הדברה מקצועית?

קורס הדברה הוא למעשה קורס אשר מכשיר את תלמידיו תוך זמן קצר של 3 חודשים להיות מדבירים מקצועיים. בקורס זה נלמדים מקצועות ההדברה באופן עיוני כולל התנסות מעשית באזור ההדברה עצמו וזאת על מנת לרכוש ניסיון בתור מדביר מקצועי. בהדברה מקצועית תמצאו סוגים שונים של הדברה אשר כוללים בין היתר: הדברת חרקים והדברת מכרסמים ומזיקים נוספים, הדברת יונים ועוד. העיסוק בתחום ההדברה הוא עיסוק מגוון ומעניין מאוד, והוא דורש בין היתר הסמכה בתחום בתור מדבירים מקצועיים בהתאם לחוק. על כן  יש צורך בלימודי הדברה וכן סיום מבחני ההסכמה בהצלחה כולל מבחן מעשי בשטח.

אילו נושאים נלמדים בלימודי ההדברה?

לימודי ההדברה כוללים נושאים רבים ומגוונים כגון: תקנות רישוי, אמצעי בטיחות בעבודת ההדברה, אמצעי ניטור ובקרה, מחלות המועברות באמצעות מכרסמים ובאמצעות חרקים, הגשת עזרה ראשונה לנפגעים מרעל, ניהול אחזקה, ציוד מגן בתחום, הדברה משולבת, שיטות לבקרת מזיקים, הדברת עשבים ועוד. הלימודים מסמיכים את המשתתפים בקורס ההדברה בכל הנדרש בתחום ההדברה בין אם זה ידע תיאורטי וידע מעשי והפרקטיקה אשר דרושה בתחום ההדברה ובעיסוק במקצוע. כמו כן, במהלך הלימודים יש שימוש בחומרים רעילים ומסוכנים ועל כן באמצעות לימודי הדברה ובהתאם לחוק יש צורך ברישיון מדביר על מנת לעסוק בתחום. לימודי הדברה נותנים לתלמיד את כל הכלים המעשים שהוא צריך על מנת שיוכל לעבוד כעצמאי או כשכיר בתור מדביר מקצועי.

כיצד מקבלים רישיון למדביר מקצועי?

על מנת לקבל רישיון למדביר מקצועי על התלמיד לעבור בהצלחה את מבחני ההסמכה של משרד הבריאות, אשר כוללים מבחנים עיוניים ומעשיים כאחד במסגרת לימודי הדברה. רק לאחר שעבר בהצלחה את לימודי ההדברה מקבל התלמיד רישיון של מדביר מקצועי איתו הוא יכול לעבוד בתור מדביר עצמאי או שכיר. מדובר על עבודה רבה לאורך כל השנה גם בארגונים שבהם מחליט התלמיד לעבוד כשכיר וגם כעצמאי. מקצוע זה לא רק שמסב סיפוק אדיר למדביר לעתיד אלא גם מכניס לו כסף טוב. כמו כן ניתן לשלב עבודה של שכיר עם עצמאי ובכך להגדיל את ההכנסה.

כל אחד יכול להיות מדביר?

כל מי שעובר את קורס לימודי הדברה הן את הבחינות העיוניות והן את התיאורטיות ומקבל את רישיון ההדברה יכול להיות מדביר. רישיון ההדברה מסמיך את התלמידים לעסוק באופן מקצועי בתחום ההדברה שכולל בין היתר הדברת חרקים ומכרסמים. מעבר לכך, גם מנהלי אחזקה, בעלי חברות תחזוקה, ראשי צוותים טכניים וכל מי שאוהב את מקצוע ההדברה יכול ללמוד את הקורס עצמו באופן מקצועי וסדירה על מנת לעסוק במקצוע באופן מקצועי ומורשה.

מהם תנאי הקבלה שצריך לעבור ?

על מנת להיות מדבירים מקצועיים ובעלי רישיון הדברה עליכם להיות בעלי 12 שנות לימוד כולל תעודת 12 שנות לימוד וכן לעבור ראיון קבלה קצר.

כיצד מתבצעים לימודי ההדברה?

לימודי ההדברה מתבצעים כמו כל קורס אחר באמצעות לימודים תיאורטיים ותרגול מעשי בפיקוח, והם מוצאים במתכונת לימוד של בוקר וערב. מתכונת לימודי הבוקר מתבצעת פעם בשבוע ואילו לימודי הערב מתבצעים פעמיים בשבוע. בסיום הקורס נגשים התלמידים לבחינות מטעם משרד הבריאות על מנת לקבל רישיון “מדביר מוסמך” אשר מאפשר להם לעבוד במקצוע בין אם זה כשכירים בארגונים וחברות גדולות או כעצמאיים.

למה כדאי לכם להיות מדבירים מוסמכים?

אם אתם אוהבים את עולם החרקים והזוחלים ורוצים מקצוע עם סיפוק ושליחות לצד כסף טוב, לימודי ההדברה הם הלימודים שמתאימים לכם. בלימודי הדברה תוכלו לעבוד כשכירים או עצמאיים או לשלב בין שניהם ובכך לבצע את השליחות שלכם שהיא הדברת בתים  ומשרדים ועל הדרך גם להרוויח הרבה מאוד כסף. תוך שלושה חודשים תוכלו לקבל את הרישיון שלכם בתור מדבירים מוסמכים ותוכלו לעבוד במקצוע שאתם כל כך אוהבים ואשר מביא לכם סיפוק רב. ושמדובר על סיפוק אין כמו להגשים את עצמכם במיוחד במקצוע שאתם אוהבים כל כך ועל הדרך גם להרוויח מכך כסף. השילוב המדהים בין מקצוע לכסף הוא הדבר הכי טוב שאתם יכולים לבקש מהיקום עצמו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *