הדברה ירוקה

הדברה שלא מזיקה לסביבה

Home  >>  הדברה שלא מזיקה לסביבה

הדברה היא משהו שכולנו מעדיפים לחשוב עליו כמה שפחות. אף אחד איננו אוהב את המחשבה על היצורים הדוחים יותר או פחות המתרוצצים להם מתחת לביתו ומחליטים לפתע לפלוש לרשות היחיד שלו. למזלנו כיום ניתן להיפטר מרוב המזיקים הללו בעזרת פעולה פשוטה יחסית. כל מה שדרוש זה להרים טלפון למדביר כזה או אחר, לפנות את הבית לשלושה ימים והופה! הבעיה נפתרה.

אולם כמה מאתנו חשבו באילו חומרים משתמש המדביר בבואו להשמיד את היצורים הללו? רובכם בטח מרמים גבה עכשיו ואומרים “מה זאת אומרת באילו חומרים הוא משתמש? הוא משתמש ברעל כמובן!” ובכן אתם צודקים, המדביר אכן משתמש ברעל. אולם האם חשבתם פעם על משמעותו של השימוש הזה? האם חשבתם פעם על הנזק שגורם הרעל הזה לסביבה?

חומרי ההדברה שהמדבירים משתמשים בהם מסוכנים לכם, הם גם פוגעים באיכות האוויר שאתם נושמים, לעיתים גם בקרקע או ביצורים אחרים שכלל אינכם מודעים לקיומם. כיום כשהמודעות לחשיבות הרבה של שמירה על איכות הסביבה כבר נמצאת בסדר היום, חשוב שגם בבואכם לבצע פעולה כמו הדברה לא תזיקו לסביבה יותר מן הדרוש למניעת המזיק הספציפי אותו באתם להדביר.

המודעות הגוברת גרמה לחקיקת חוקים שנועדו לשמור על הסביבה, אך דא עקא שלא כל המדבירים מצייתים להם… לכן בבואכם לחפש הדברה, חפשו “הדברה ירוקה“. מדביר שמדביר בשיטת הדברה ירוקה לא רק שוודאי שהוא שומר על החוק, אלא שגם בחומרים שהחוק מתיר אותם אולם יש להם תחליפים שאינם פוגעים באיכות הסביבה הוא יקפיד להשתמש בתחליפים.

אולי לכם זה נראה דבר קטן, אולם הנזק לסביבה הולך ומצטבר. כל צעד קטן הוא חיוני וחשוב כדי לשמור על הסביבה. הדברה ירוקה, כי חשוב לנו לשמור על כדור הארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *