הדברה ירוקה

הדברה בירושלים – ההדברה שאתה צריך

Home  >>  הדברה בירושלים  >>  הדברה בירושלים – ההדברה שאתה צריך

הדברה בירושלים – ההדברה שאתה צריך

On אוקטובר 21, 2018, Posted by , In הדברה בירושלים, With No Comments

ירושלים היא אחד הערים הגדולות ביותר שחיים בה מעל מיליון בני אדם דתיים לצד ערבים וחילונים. מאחר שמדובר על עיר גדולה אשר בה גרים הרבה אנשים, ישנם לא מעט מזיקים בעיר אשר חייבים למגר אותם. באמצעות הדברה בירושלים שר מפעילה שירותי הדברה לעיר, ניתן למגר את הבעיה מהיסוד על מנת שלא תתרבה עם הזמן. שאנו מדברים על ירושלים מדובר לעיתים על בתים עם חצרות אשר בהם ניתן למצוא טרמיטים, נמלים אשר מסתובבים בלהקות.

הדברות בירושלים- איך נצמצם את תופעת המזיקים בקלות?

אם אתם סובלים ממזיקים שונים בין אם זה בבית או בחצרכם הפרטית, אתם יכולים להיות רגועים. באמצעות הדברה בירושלים תכלו להיפטר מהמזיקים והחרקים בקלות רבה ואף לצמצם את התופעה עד כדי היעלמותה לחלוטין. אם תקפידו על ביצוע כמה פעולות פשוטות בטרם ההדברה, תוכלו ליהנות ליהנות מבית נקי ומכמות קטנה של מזיקים. אז מה עליכם לעשות?

שמירת ניקיון הבית- עם שמירה על ניקיון הבית במטבח וכן בחדרי הבית השונים, תוך כדי פינוי האשפה בזמן והקפדה על שטיפת כלים, הסיכוי שלכם להיתקל במזיקים וחרקים יפחת עד מאוד.

כיור נקי ללא כלים- שטפו את הבית אחת לשבוע או פעמיים בשבוע. שטיפת הבית תעזור לכם למגר את תופעת המזיקים, וזאת מאחר שהמזיקים והחרקים אוהבים לכלוך, ברגע שהם מוצאים שטח נקי הם עוזבים את המקום ומחפשים מקום מלוכלך אחר.

אוורור חדרי הבית- אוורור חדרי הבית וארונות עשוי לעזור לכם בהרחקת מזיקים מארונות הבית. חשוב לאוורר את המדפים, המיטות וחפצים שונים אחרים אשר נמצאים בבית, על מנת להפחית את ביקור המזיקים.

הדברה פרעושים לבע”ח- אם יש לכם חיה בבית כמו כלב ויש לו פרעושים, יש לרסס אותו בתרסיס נגד פרעושים על מנת שהפרעושים לא יגיעו אליכם.

הרחקת יונים – אם יש יונים שמקננות אצלכם בעדן החלון באופן קבוע ומטרידות את מנוחתכם, רצוי הרחיק אותם מאזור זה על מנת שלא יקימו קנים בקרבת הבית ויכניסו קינים אליכם הביתה. תוכלו לעשות זאת באמצעות שיטות שונות להברחת יונים או באמצעות הדברה.

אם תקפידו לבצע את כל אחד מהדברים הללו, תראו איך תוך תקופה קצרה מספר החרקים והמזיקים יורדת באופן דרסטי והבית שלכם נקי מחרקים.

באיזה מקרים כדאי לעשות הדברה בירושלים?

במקרים בהם אתם רואים להקות שלמות של מזיקים אשר בנו להם קנים בכמה מקומות, ואתם לא יכולים להשתלט עליהם, אז יש צורך לבצע להזמין מדביר שיבצע לכם הדברה במקום. כמו כן, את ההדברה עדיף לעשות בתחילת עונת הקיץ, העונה בה יוצאים כל החרקים והמזיקים ממקומותיהם ונכנסים דרך חלונות, או דרך הביוב במיוחד שמדובר על תיקנים גדולים. ברגע שאתם מזהים את החרק הראשון זה הזמן להזמין מדביר שירסס לכם את הבית וישאיר לכם בית נקי ללא חרקים. תוכלו לבחור בין הדברה רגילה כימית לבין הדברה טבעית, שמתבצעת ללא חומרים כימיים.

חשיבות השימוש בהדברה

מאחר שאנו חיים במדינה חמה במהלך כל השנה, ישנם לא מעט חרקים ומזיקים אשר מתחבאים במקומות שונות בבית ורק שנהיה קצת חם הם יוצאים. דוגמא לכך הם התיקנים הגדולים שכל תקופת החורף הקרה הם מתחבאים להם במרחבי הבית, וברגע שנהיה יום חמים הם יוצאים. לכן עם הדברה אשר תחזיק לכם עד 3 שנים, תוכלו ליהנות מבית נקי ללא חרקים ומזיקים תקופה ארוכה גם בימים הקרירים שבהם מתחבאים החרקים. עם בית נקי מחרקים ומזיקים שונים תבינו מה זה איכות חיים. במקום להתעצבן ולהתרוצץ אחרי המזיקים השונים עשו הדברה ותהיו שקטים למשך תקופה ארוכה.

האם כדאי לכם הדברה בירושלים ירוקה או הדברה רגילה?

החלטתם ללכת על הדברה מזל טוב! רגע לפני שאתם עושים הדברה בירושלים חשוב שתדעו איזה סוג הדברה אתם רוצים, הדברה ירוקה או הדברה רגילה? בהדברה ירוקה השימוש בחומרי הדברה הם טבעיים ללא חומרים כימיקלים אשר מזיקים לבעלי חיים ולאדם, ואינם גורמים לאלרגיה. לעומת זאת הדברה רגילה היא חזקה יותר מהטבעית וכוללת חומרים כימיים אשר מחסלים ישר את המזיקים ומזיקים גם לבני האדם ובעלי חיים. הדברה רגילה עלולה לגרום לאלרגיות אצל בני אדם, לפגוע במערכת העצבים ואף לגרום במצבים שונים למוות. לכן חשוב לדעת באיזה הדברה אתם הולכים לעשות בטרם תתקשרו למדביר ותזמינו אותו לביתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *